ARZV Organisatie
Bestuur ARZV Roei
  • Bart Udo
    Voorzitter
  • Pepijn Wegerif
    Secretaris
  • Schelte Schuurmans
    Penningmeester
  • Daan Jansen
    Commissaris Materiaal en Onderhoud
  • Francien Rosing
    Commissaris Recreatief roeien
  • Frank Al
    Wedstrijdcommissaris
  • Hinne den Engelsen
    Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
  • Gerdi Meyknecht
    Commissaris Communicatie en PR
Bart Udo - Voorzitter
Vertrouwenspersonen
  • Petra Brasz
    Vertrouwenspersoon
  • Willy Leijen
    Vertrouwenspersoon
Veilgheid
  • Willy Leijen
    Lid
  • Peter Holtes
    lid
Schelte Schuurmans - Penningmeester
Kascommissie
  • Bas de Way
    Lid
  • Stefan Schotanus
    Lid
Leden- en Sleuteladministratie
  • Marga Engel
    Leden- en Sleuteladministratie
Daan Jansen - Commissaris Materiaal en Onderhoud
Materiaalcommissie
  • Paul Epstein
    Voorzitter
  • Pieter de Vries
    Lid
  • Jos Zomerdijk
    Lid
Tuinonderhoud
  • Vincent Gottgens
    Voorzitter
  • Hans van den Berg
    Lid
  • Joop Klaassen
    Lid
  • Truus de Vries
    Lid
Francien Rosing - Commissaris Recreatief roeien
EvCo
  • Jurriën van Hoff
    Voorzitter
  • Stefan Schotanus
    Lid
  • Jolanda Brouwer
    Lid
  • Huib Blokland
    Lid
  • Lotte Messer
    Moeder van Lotte, Nini van Schalkwijk, is lid
Midweekroeien
  • Cathrien Rijpkema
    Contactpersoon midweekroeien
  • Anneke Gooijer
    Contactpersoon midweekroeien
Noord-Holland Tocht
  • Jos Boom
    Voorzitter
  • Loes Staal
    Organisatie NH Tocht
Vaardigheidsproeven
  • Annemarie Bloemers
    Lid
  • Annelies Zuid
    Lid
  • Suzanne de Pee
    Lid
Uitwisselingen
  • Chantal Eijskoot-Rutten
    Lid
  • Janneke Blackstone-Eijskoot
    Lid
Frank Al - Wedstrijdcommissaris
Wedstrijdsecretariaat
  • Danielle Smit
    Lid
Botenwagen
  • Cees Brockhus
    Coordinator
AA Race
  • Frank Al
    Voorzitter
  • Wendy Stoop
    Lid
  • Phea Vrijdag
    Lid
  • Roger van Kuijen
    Lid
  • Regina Zucker
    Lid
  • Petra Zijlstra
    Lid
DiNHo
  • Koen Elbers
    Wedstrijdleider
  • Anneloes Russell-van der Zee
    Organisatie
Hinne den Engelsen - Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
Instructie senioren
  • Inge Boeder
    Coordinator
  • Erna Molenaar
    Lid
Instructie & begeleiding Jeugd en junioren
  • Koen Elbers
    Coordinator
  • Anneloes Russell-van der Zee
    Wedstrijden
Afroeicommissie
  • Mark Warmer
    Voorzitter
  • Marjan van der Laan
    Secretaris
  • Janneke Blackstone-Eijskoot
    Lid
  • Otto de Vries
    Lid
  • Nel Kingma
    Lid
  • Gabrielle Albers
    Lid
  • Bart Udo
    Lid
  • Jan Hendriks
    Lid
Handen aan de boot
  • Mark Warmer
    Lid
  • Nel Kingma
    Lid
  • Anneloes Russell-van der Zee
    Lid
Klim-in-je-skiff
  • Arthur Luiten
    Organisatie
Jeugdbestuur
  • Huib Blokland
    Voorzitter
  • Femke Metz
    Secretaris
  • Emma Spaargaren
    Media & Materiaal
  • Demi Straathof
    Materiaal
  • Liesbeth Udo
    Materiaal
Gerdi Meyknecht - Commissaris Communicatie en PR
Webmasters
  • Jos Eillebrecht
    Webmaster
  • Colin Williams
    Webmaster
DigiREE
  • Jos Raaijmakers
    Eindredacteur DigiREE
  • Suzanne de Pee
    Redacteur DigiREE
Archiefcommissie
  • Bram Swart
    Voorzitter
  • Truus de Vries
    Lid
  • Erick Wegener Sleeswijk
    lid
  • Fred Goedhart
    lid