Huidige temperature
7,33 °
Huidige windkracht
4 Bft
Huidige windvlagen
5 Bft
ARZV Organisatie
Bestuur ARZV Roei
  • Bart Udo
    Voorzitter
  • Daan Jansen
    Commissaris Materiaal en Onderhoud
  • Frank Al
    Wedstrijdcommissaris
  • Gerdi Meyknecht
    Commissaris Communicatie en PR
  • Daan Jansen
    Penningmeester
  • Hinne den Engelsen
    Secretaris
  • Michelle Bakker
    Commissaris Recreatief Roeien
  • Wim de Jong
    Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
Bart Udo - Voorzitter
Vertrouwenspersonen
  • Petra Brasz
    Vertrouwenspersoon
Veiligheid
  • Willy Leijen
    Lid
  • Peter Holtes
    lid
Kascommissie
  • Stefan Schotanus
    Lid
  • Fred Goedhart
    lid
  • Roger van Kuijen
    Lid
Daan Jansen - Commissaris Materiaal en Onderhoud
Materiaalcommissie
  • Pieter de Vries
    Lid
  • Jos Zomerdijk
    Lid
  • Daan Jansen
    Lid
  • Frank Demmendal
    lid
Tuinonderhoud
  • Francien Rosing
    Lid
  • Saskia Luijbe
    lid
  • Helma Wyers
    lid
  • Jos Kunst
    lid
  • Jacqueline van der Feen
    lid
Administratie
  • Marga Engel
    Leden- en Sleuteladministratie
  • Schelte Schuurmans
    Financieel administrateur
Frank Al - Wedstrijdcommissaris
Wedstrijdsecretariaat
  • Danielle Smit
    Lid
Botenwagen
  • Cees Brockhus
    Coordinator
AA Race
  • Frank Al
    Voorzitter
  • Wendy Stoop
    Lid
  • Phea Vrijdag
    Lid
  • Roger van Kuijen
    Lid
  • Regina Zucker
    Lid
  • Petra Zijlstra
    Lid
  • Marieke Eg
    lid
DiNHo
  • Koen Elbers
    Wedstrijdleider
  • Anneloes Russell-van der Zee
    Organisatie
Gerdi Meyknecht - Commissaris Communicatie en PR
Webmasters
  • Jos Eillebrecht
    Webmaster
  • Colin Williams
    Webmaster
DigiREE
  • Gerdi Meyknecht
    redacteur
  • Marcel van Deursen
    journalist
  • Karin Steltenpool
    eindredactie
Archiefcommissie
  • Bram Swart
    Voorzitter
  • Truus de Vries
    Lid
  • Erick Wegener Sleeswijk
    lid
  • Fred Goedhart
    lid
Hinne den Engelsen - Secretaris
Secretariaat
    Michelle Bakker - Commissaris Recreatief Roeien
    Midweekroeien
    • Liesbeth van Gool-Leer
      Contactpersoon midweekroeien
    • Ingrid Groot
      Contactpersoon midweekroeiers
    Noord-Holland Tocht
    • Jos Boom
      Voorzitter
    • Helma Wyers
      Communicatie
    • Francien Rosing
      Administratie
    EvCo
    • Jurriën van Hoff
      Voorzitter
    • Stefan Schotanus
      Lid
    • Jolanda Brouwer
      Lid
    • Huib Blokland
      Lid
    • Regina Zucker
      Lid
    Uitwisselingen
    • Chantal Eijskoot-Rutten
      Lid
    • Janneke Blackstone-Eijskoot
      Lid
    Wim de Jong - Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
    Jeugdbestuur
    • Liesbeth Udo
      Materiaal
    • Demi Straathof
      Materiaal
    • Karsten van Eijck van Heslinga
      bestuurslid
    • Tos Eijskoot
      bestuurslid
    • Joost van der Sluis
      bestuurslid
    Instructie senioren
    • Inge Boeder
      Coordinator
    • Erna Molenaar
      Lid
    • Bram den Hartog
      instructie senioren
    Instructie & begeleiding Jeugd en junioren
    • Koen Elbers
      Coordinator
    • Anneloes Russell-van der Zee
      Wedstrijden
    • Per Hermanus
      Combinatiefunctionaris
    Handen aan de boot
    • Mark Warmer
      Lid
    • Nel Kingma
      Lid
    • Anneloes Russell-van der Zee
      Lid
    Klim-in-je-skiff
    • Arthur Luiten
      Organisatie
    • Bart Udo
      lid
    Vaardigheidsproeven
    • Annemarie Bloemers
      Lid
    • Annelies Zuid
      Lid
    • Suzanne Braak, e.v. Zonneveld
      Lid
    Afroeicommissie
    • Mark Warmer
      Voorzitter
    • Marjan van der Laan
      Secretaris
    • Janneke Blackstone-Eijskoot
      Lid
    • Otto de Vries
      Lid
    • Nel Kingma
      Lid
    • Gabrielle Albers
      Lid
    • Bart Udo
      Lid
    • Jan Hendriks
      Lid