Huidige temperature
10,33 °
Huidige windkracht
3 Bft
Huidige windvlagen
3 Bft
ARZV Organisatie
Bestuur ARZV Roei
  • Bart Udo
    Voorzitter
  • Pepijn Wegerif
    Secretaris
  • Daan Jansen
    Commissaris Materiaal en Onderhoud
  • Francien Rosing
    Commissaris Recreatief roeien
  • Frank Al
    Wedstrijdcommissaris
  • Hinne den Engelsen
    Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
  • Gerdi Meyknecht
    Commissaris Communicatie en PR
  • Daan Jansen
    Penningmeester
Bart Udo - Voorzitter
Vertrouwenspersonen
  • Petra Brasz
    Vertrouwenspersoon
Veilgheid
  • Willy Leijen
    Lid
  • Peter Holtes
    lid
Kascommissie
  • Bas de Way
    Lid
  • Stefan Schotanus
    Lid
  • Fred Goedhart
    lid
Pepijn Wegerif - Secretaris
Clubhuiscommissie
    Daan Jansen - Commissaris Materiaal en Onderhoud
    Materiaalcommissie
    • Pieter de Vries
      Lid
    • Jos Zomerdijk
      Lid
    • Daan Jansen
      Lid
    • Frank Demmendal
      lid
    Tuinonderhoud
    • Francien Rosing
      Lid
    • Saskia Luijbe
      lid
    • Helma Wyers
      lid
    • Jos Kunst
      lid
    • Jacqueline van der Feen
      lid
    Administratie
    • Marga Engel
      Leden- en Sleuteladministratie
    • Schelte Schuurmans
      Financieel administrateur
    Francien Rosing - Commissaris Recreatief roeien
    EvCo
    • Jurriën van Hoff
      Voorzitter
    • Stefan Schotanus
      Lid
    • Jolanda Brouwer
      Lid
    • Huib Blokland
      Lid
    • Regina Zucker
      Lid
    Midweekroeien
    • Liesbeth van Gool-Leer
      Contactpersoon midweekroeien
    • Ingrid Groot
      Contactpersoon midweekroeiers
    Noord-Holland Tocht
    • Jos Boom
      Voorzitter
    • Loes Staal
      Organisatie NH Tocht
    • Helma Wyers
      Communicatie
    Vaardigheidsproeven
    • Annemarie Bloemers
      Lid
    • Annelies Zuid
      Lid
    • Suzanne Braak, e.v. Zonneveld
      Lid
    Uitwisselingen
    • Chantal Eijskoot-Rutten
      Lid
    • Janneke Blackstone-Eijskoot
      Lid
    Frank Al - Wedstrijdcommissaris
    Wedstrijdsecretariaat
    • Danielle Smit
      Lid
    Botenwagen
    • Cees Brockhus
      Coordinator
    AA Race
    • Frank Al
      Voorzitter
    • Wendy Stoop
      Lid
    • Phea Vrijdag
      Lid
    • Roger van Kuijen
      Lid
    • Regina Zucker
      Lid
    • Petra Zijlstra
      Lid
    • Marieke Eg
      lid
    DiNHo
    • Koen Elbers
      Wedstrijdleider
    • Anneloes Russell-van der Zee
      Organisatie
    Hinne den Engelsen - Commissaris Opleiding en Vrijwilligers
    Instructie senioren
    • Inge Boeder
      Coordinator
    • Erna Molenaar
      Lid
    • Bram den Hartog
      instructie senioren
    Instructie & begeleiding Jeugd en junioren
    • Koen Elbers
      Coordinator
    • Anneloes Russell-van der Zee
      Wedstrijden
    Afroeicommissie
    • Mark Warmer
      Voorzitter
    • Marjan van der Laan
      Secretaris
    • Janneke Blackstone-Eijskoot
      Lid
    • Otto de Vries
      Lid
    • Nel Kingma
      Lid
    • Gabrielle Albers
      Lid
    • Bart Udo
      Lid
    • Jan Hendriks
      Lid
    Handen aan de boot
    • Mark Warmer
      Lid
    • Nel Kingma
      Lid
    • Anneloes Russell-van der Zee
      Lid
    Klim-in-je-skiff
    • Arthur Luiten
      Organisatie
    • Bart Udo
      lid
    Jeugdbestuur
    • Huib Blokland
      Voorzitter
    • Femke Metz
      Secretaris
    • Emma Spaargaren
      Media & Materiaal
    • Demi Straathof
      Materiaal
    • Liesbeth Udo
      Materiaal
    Gerdi Meyknecht - Commissaris Communicatie en PR
    Webmasters
    • Jos Eillebrecht
      Webmaster
    • Colin Williams
      Webmaster
    DigiREE
    • Gerdi Meyknecht
      redacteur
    • Marcel van Deursen
      journalist
    • Karin Steltenpool
      eindredactie
    Archiefcommissie
    • Bram Swart
      Voorzitter
    • Truus de Vries
      Lid
    • Erick Wegener Sleeswijk
      lid
    • Fred Goedhart
      lid