Bardienst
Bardienst houdt in dat je op zaterdag- en zondagochtend koffie en thee zet voor diegenen die hebben geroeid, dit afrekent en de bekers afwast. Mocht je tijd over hebben wordt het op prijs gesteld om de keuken en achter de bar schoon te maken, waaronder de vloer. Schoonmaakspullen staan in de keuken.
Tijd: 10.00 uur aanwezig, dan komen eerste roeiers binnen en meestal ben je rond 12.30 uur klaar.
Daarnaast wordt er ieder jaar een biertap cursus georganiseerd. Op deze avond leer je bier te tappen. Dit komt van pas als je bardienst hebt tijdens de AA-race.
Jurriën van ‘t Hoff coördineert de (weekend) bardiensten en stelt voor elk kwartaal een rooster op na gevraagd te hebben welke dagen je niet kunt.
Lijkt het je ook leuk om een keer in het kwartaal een bardienst te doen kun je je aanmelden bij : 58ffohruj@gmail.com
Evenementen Commissie (EvCo)
De evenementencommissie is verantwoordelijk voor de bevoorrading van de keuken; koffie thee, frisdrank, wijn, bier enz.en bv WC-papier. Daarnaast doen ze de catering en organisatie van evenementen zoals de AA-race en andere activiteiten waarbij veel gasten zijn zoals de NHTocht en de catering e.d. daarvan moet worden verzorgd.
Live muziek en een eventuele foodtruck wordt door de commissie geregeld en zij vragen leden een taart te bakken. De verkoop hiervan zijn inkomsten voor de vereniging.
EvCo commissie 2025
Janneke Blackstone
Wim Blackstone (verantwoordelijk voor de inkoop)
Joyce Göttgens
Vincent van der Put
Steven de Moel
Jurriën van ‘t Hoff (coördinator bardiensten)