211227-logo

BEHAALDE GLORIE 2021

 

Juniorencompetitie DiNHo 2020-2021

M16 gevorderd - Pien Eijskoot, Mijntje Marees, Sunny de Haas, Amara Hoes, Kira Bremer

Westelijke Regatta/NK-groot - 19/20-06-2021

M18 4- - Liza Kooi (Amstel), Lucia Folkers (RIC), Manou Bouman (Willem III), Demi Straathof

Dutch International Youth Regatta - 3/4-07-2021

J18 2x - Joost van der Sluis, Jeppe Broek (RIC)

M16 8+ - Pien Eijskoot, Mijntje Marees, Sunny de Haas, Juliette Potjer (de Hoop), Doortje de Groot (de Hoop), Loïs Lijffijt (Hemus), Eva Paulissen (Hemus), Britt Potjer (Daventria), ST Cuup Kuilboer

M18 8+ - Vera Meijerhof (Wetterwille), Luna Hartog (Hemus), Lieve Marees, Jonne Meijer (Hemus), Sara Houben (Laak), Marije Binnema (C. Tromp), Marit van Ommeren (C.Tromp), Nora Stokvis (C.Tromp), ST Lotte Vedel (Amstel)

J16 2x - Tos Eijskoot, Reijer ter Laak (de Hoop)

M18 4- - Liza Kooi (Amstel), Lucia Folkers (RIC), Manou Bouman (Willem III), Demi Straathof

J18 8+ - Jallo Wolfenter (Willem III), Jasper Simons (Willem III), Jeppe Broek (RIC), Maarten Worm (Willem III), Klaas Baud (Willem III), Antonie Tilanus (RIC), Auke Kloosterman, Gianni Perotti (Willem III), ST Lotte Vedel (Amstel)

J16 8+ - Leendert van Nielen (Spaarne), Arthur Leffelaar (Spaarne), Per Blommers (Spaarne), Jenno Schermsal (Spaarne), Tomer Havivi (Spaarne), Tos Eijskoot, Roef Riesthuis (Spaarne), Quinten Spaargaren (Spaarne), ST Zoe Smithuis

Coupe de la Jeunesse - 7/8-08-2021

GOUD J18 4x - Klaas Baud (Willem III), Maarten Worm (Willem III), Antonie Tilanus (RIC), Auke Kloosterman

SILVER J18 4x - Klaas Baud (Willem III), Maarten Worm (Willem III), Antonie Tilanus (RIC), Auke Kloosterman

GOUD M18 4- - Liza Kooi (Amstel), Lucia Folkers (RIC), Manou Bouman (Willem III), Demi Straathof

SILVER M18 8+ - Nora Stokvis (C.Tromp) Marit van Ommeren (C.Tromp), Luna Hartog (Hemus), Sara Houben (Laak), Vera Meijerhoff (Wetterwille), Lieve Marees, Jonne Meijers (Hemus), Marije Binnema (C.Tromp), ST Lotte Vedel (Amstel)

BRONS M18 8+ - Nora Stokvis (C.Tromp) Marit van Ommeren (C.Tromp), Luna Hartog (Hemus), Sara Houben (Laak), Vera Meijerhoff (Wetterwille), Lieve Marees, Jonne Meijers (Hemus), Marije Binnema (C.Tromp), ST Lotte Vedel (Amstel)

Goudse Mijl 19-09-2021

HV 2x - Nico van Schagen, Hans Dinkelberg

J 2x - Cuup Kuilboer, Hugo Langen (Gouda)

HV 8+ - Koen Elbers, Michiel Eijskoot, Michel Woudstra, Ron Apeldoorn, Jelle Jonker, Joost van der Vaart, Wiebe Bakker, Vincent Götgens, ST Gabrielle Albers

HV 4* - Tim van Til, Michel Woudstra, Michiel Eijskoot, Daan van Nieuwmegen, ST Gabrielle Albers

HV 2x - Joost van der Vaart, Wiebe Bakker

Amstel Drecht Regatta 03-10-2021

HV 2x - Nico van Schagen, Hans Dinkelberg

H4+ - Billy Jo Bakker, Mads Ottenbros, Tom Hooijenga, Aaron Smit, ST Jesse Timmerman

Tromp Boatraces 16/17-10-2021

M18 2x - River de Haas, Sunny de Haas

M16 2x - Mijntje Marees, Pien Eijskoot

Novembervieren 07-11-2021

J18 4* - Joost van der Sluis, Tristan Morreau (Amstel), Jelmer Immeker (Zwolsche), Auke Kloosterman, ST Pien Eijskoot

Lingebokaal 12-11-2021

DV E-F 8+ - Janneke Blackstone, Danielle Smit, Marjan van der Laan, Cantal Eijskoot, Marga Engel, Petra Taams, Tineke Schoen, Joke Dragt, ST Pien Eijskoot

 


211227-logo

ADRESGEGEVENS

ARZV Roei
​Beverdam 1
1822 AA Alkmaar
siraterces.[antispam].@roei.arzv.nl

o-1dtdoi8tc1ot1uth19lr1baqnli7