211227-logo
 

BEHAALDE GLORIE 2023

West Cape Summer Regatta, Kaapstad Zuid-Afrika 25-02-2023

H4* - Martin Vanlierde (Alfred Rowing Club), Jesse Timmerman, Duane Joaquim (Alfred Rowing Club), Harry Moolman (Alfred Rowing Club)

Head of the River, 11/12-03-2023

J18 8+ - Dirrik Maitland (Willem 3), Daan Eggenkamp, (Willem 3), Jenno Schmersal, Robbe van Hulst (Hertog), Dilan Anderegg (RIC), Timo Bayens (RIC), Lucas van der Wurf (Willem 3), Tos Eijskoot, stm: Filip Vergeer

M18 8+ - Puck Ofman (Amstel), Ernestine Pulles (Amstel), Sarah Venema (Amstel), Lotus Breedveld (Amstel), Pien Eijskoot, Sunny de Haas, Bente van der Westen (Gouda), Puck Godkewitch (RIC). stv: Elle van de Laar (Amstel)

J16 4* - Ole Wulffraat (Willem 3), Willem van den Eerenbeemt (Willem3), Cuup Kuilboer, Thijs Geels (Willem3), Sophie Rutten (Willem 3)

OM 4* - Arjan Wojcik, Tom Hooijenga, Stefan Schotanus, Jur van ’t Hoff, stm: Thijs Morret

Heineken Roeivierkamp 18/19-03-2023

J18 8+ - Dirrik Maitland (Willem 3), Daan Eggenkamp, (Willem 3), Jenno Schmersal, Robbe van Hulst (Hertog), Dilan Anderegg (RIC), Timo Bayens (RIC), Lucas van der Wurf (Willem 3), Tos Eijskoot, stm: Filip Vergeer

M18 8+ - Puck Ofman (Amstel), Ernestine Pulles (Amstel), Sarah Venema (Amstel), Lotus Breedveld (Amstel), Pien Eijskoot, Sunny de Haas, Fenne Onderwater (Leythe), Puck Godkewitch (RIC). stv: Elle van de Laar (Amstel)

Skiffhead 26-03-2023

J16 1x - Cuup Kuilboer

Bosbaan Voorjaars Regatta 15/16-04-2023

J16 1x - Cuup Kuilboer

AA-race 23-04-2023

DM 8+ - Janneke Blackstone...

HM 4* - Stefan Schotanus...

H 4+ - Jesse Timmerman, Vincent van der Put, Tom Hooijenga, Mads Ottenbros, stm: Lucian Nijman (Proteus-Eretes)

Mix C4* - Frank Plukker...

HM 8+ - Koen Elbers...

D 4+ - Suzanne Straathof...

H C4+ - Vincent van der Put, Lucian Nijman (Proteus-Eretes), Steven de Moel, Casper Vos, stm: Billy Jo Bakker

J18 1x - Siebren van der Sluis

M18 2x - Amara Hoes, Evan van den Hoek

M16 1x - Merel Rijkhoff

M14 2x - Iris Looze, Daniek Hoeboer

M14 1x - Sanne Kuilboer

Hollandia/NK-klein 22/23-04-2023

J16 1x - Cuup Kuilboer

Spaarne Lenterace 13/14-05-2023

M14 4* - Sanne Kuilboer, Feline Schravendijk, Lynn Jonker, Iris Looze, stv: Daniek Hoeboer

HMC 1x - Frank Al

WME 8+ - Heleen de Jong (Hertog), Monique Vonk (RIC), Anita Meiland (Willem3), Marielle Frumau (Viking), Antoinette der Kinderen (Breda), Yvonne Wolf (Daventria), Anneloes Russell, Esther Hoogstraate (Spaarne), stv: Henriette Carierre (Spaarne)

Westelijke Regatta 20/21-05-2023

J16 4x - Cuup Kuilboer, Ben Daanen (Viking), Gijs van der Avoird (Beatrix), Stan Helmstrijd

Medemblik Coastal Challange Trophy 27-05-2023

DCoastal 4* - Dorien te Kiefte (de Ank), Antoinette der Kinderen (Breda), Yvonne Wolf (Daventria), Anneloes Russell, stm: Folkert Goedkoop (KNZ&RV)

ARB/NK-groot 3/4-06-2023

NEDERLANDS KAMPIOEN J16 4x - Cuup Kuilboer, Ben Daanen (Viking), Gijs van der Avoird (Beatrix), Stan Helmstrijd

NEDERLANDS KAMPIOEN J16 2x - Cuup Kuilboer, Stan Helmstrijd

NEDERLANDS KAMPIOEN M18 8+ - Puck Ofman (Amstel), Ernestine Pulles (Amstel), Sara Veenema (RIC), Lotus Breedveld (Amstel), Pien Eijskoot, Sunny de Haas, Fenne Onderwater (Leythe), Puck Godkewitch (RIC). stv: Elle van de Laar (Amstel)

Midzomer Vechtrace 17-06-2023

D4+ - Petra Zijlstra, Susan Laros, Ingrid Groot, Thea Conijn, stv: Brenda Frederiks

H C4* - Jan Willem van der Velden, Klaas Bakker, Roger van Kuijen, Ko Hoffmann, stm: Goof Zonneveld

RIC Jeugdwedstrijden 17-06-2023

M14 1x - Feline Schravenmaker

M14 2xFeline Schravenmaker, Sanne Kuilboer

Dutch International Youth Regatta 8/9-07-2023

J16 1x Broken2K - Marcus Kaper

J18 1x Broken 2K - Tom Weerheim

M14 1x Broken 2K - Digna Joosse

M14 2x Broken 2K - Sanne Kuilboer, Daniek Hoeboer

DSB 2x Broken 2K - River de Haas, Lieve Marees

Goudse Mijl 17-09-2023

DM E8+ - Joke Dragt, Tineke Schoen, Liesbeth Schipper, Chantal Eijskoot, Lidwien Kroon, Marjan van der Laan, Marga Engel, Janneke Blackstone, stv: Gabrielle Albers

World Rowing Masters Regatta 21-24 september

WG 2- - Anneloes Russell, Els van Dam (Hoop)

WH 4x - Anneloes Russell, Lynne Charge (Melbourne), Ann Lockwood (Belast), Lia Brouwer (Rijnland)

WD 8+ - Ann Wopat (VS), Nikki Hughes (VS), Allesandra Sereno (Turijn), Seena Kehar (Pretoria), Anneloes Russell, Sam Hudson (Pretoria), Angie Hartnett (Ierland)

WH 2x - Anneloes Russell, Lia Brouwer (Rijnland)

WG 2x - Anneloes Russell, Els van Dam (Hoop)

WG mix2x - Nick Meyer (Tshwane, Zuid Afrika), Anneloes Russell

Amstel-Drecht Regatta 01-10-2023

D4* - Ingrid Boeder, Pauline Plessius, Karine Visser, Wendy Stoop, stv: Ada den Otter

Willem III estafette 07-10-2023

M14 1x - Sanne Kuilboer

HORZOL Marathon 08-10-2023

HC2* - Arjan Wojcik, Eelco van der Lely (DDS), Norbert Warncke (DDS)

Tromp Boatraces 21/22-10-2023

J16 1x A-divisie - Luka Verseput

J18 1x - Cuup Kuilboer

J18 2x - Tos Eijskoot, Reijer ter Haar (Hoop)

Abcoude Amsterdam 29-10-2023

DC2* - Sandra van Hees (Aengwirden), Inge Nijhuis (C.Tromp), stm: Koen Elbers

The Hour 09-12-2023

D8+ - Esther Hoogstraate (Spaarne), Mandy Backx (TOR), Anneloes Russell, Marielle Frumau (Viking), Yvonne Wolf (Daventria), Antoinette der Kinderen (Breda), Marije Deutekom (Spaarne), Heleen de Jong (Hertog), stv: Janneke Voltman (Viking)


211227-logo

ADRESGEGEVENS

ARZV Roei
​Beverdam 1
1822 AA Alkmaar
siraterces.[antispam].@roei.arzv.nl

o-1dtdoi8tc1ot1uth19lr1baqnli7