211227-logo
 

Activiteitenlijst

2023 Activiteit
29 juli
zaterdag
Coupe de la Jeunesse
Bosbaan
30 juli
zondag
14:00 tot
16:00
Klim in je skiff!
Aan het vlot, op de roei
29 september
vrijdag
Uitwisseling naar Bath
Bath, UK
2024
20 april
zaterdag
13:30 tot
17:00
Alkmaar-Bath activiteit!
Turfmarkt 11-23 Alkmaar
25 mei
zaterdag
Coastal Medemblik
25 mei
zaterdag
DINHO Tromp Jeugd&Junioren races Hilversum
25 mei
zaterdag
Spaarne Lenterace Haarlem
26 mei
zondag
Spaarne Lenterace Haarlem
29 mei
woensdag
Ringvaart Regatta Delft
1 juni
zaterdag
Lunch samen
1 juni
zaterdag
NK Groot Senioren
2 juni
zondag
Coastal clinic
IJburg
9 juni
zondag
Dutch Masters Open Tilburg
15 juni
zaterdag
DINHO RIC Amsterdam
15 juni
zaterdag
Midzomer Vecht Regatta Weesp
16 juni
zondag
Noord Holland Tocht ARZV
22 juni
zaterdag
Coastal Rotterdan / Endurance
30 juni
zondag
Klim in je Skiff ARZV
6 juli
zaterdag
DIYR Bosbaan
6 juli
zaterdag
Lunch samen
13 juli
zaterdag
Afronden Basis Roei Opleiding 2024
18 juli
donderdag
Rondje stad en ijsje halen op de Mient
3 augustus
zaterdag
Lunch samen
18 augustus
zondag
Magnum Marathon Willem III
24 augustus
zaterdag
North Sea Coastal Cup Bergen aan Zee
1 september
zondag
Bestelweek clubkleding Powerhouse
7 september
zaterdag
Lunch samen
7 september
zaterdag
Coastal Katwijk
8 september
zondag
Ronde Venentocht Uithoorn
14 september
zaterdag
Tombola (10 -15 uur)
28 september
zaterdag
Groene Hart Marathon Alphen
29 september
zondag
IJmeer Challenge, Coastal IJburg
5 oktober
zaterdag
Jeugd&Juniorenestafette Willem III
5 oktober
zaterdag
Lunch samen
5 oktober
zaterdag
11:00 tot
12:00
Inloopuur nieuwe leden (11-12)
6 oktober
zondag
Amstel Drecht Regatta Uithoorn
6 oktober
zondag
Waterwolf Marathon Groningen
13 oktober
zondag
HORZOL Ossa
19 oktober
zaterdag
Tromp Boatraces Hilversum
20 oktober
zondag
Tromp Boatraces Hilversum
26 oktober
zaterdag
Halloween Jeugd&Junioren
2 november
zaterdag
Lunch samen
2 november
zaterdag
November Vieren de Hoop
2 november
zaterdag
11:00 tot
12:00
Inloopuur nieuwe leden (11-12)
3 november
zondag
November Vieren de Hoop
9 november
zaterdag
Linge Bokaal Leerdam
17 november
zondag
Korte Vliet wedstrijden Leiden
19 november
dinsdag
20:00 Najaars ALV (20.00 uur)
24 november
zondag
Hel van het Noorden Groningen
30 november
zaterdag
Sinterklaas Jeugd&Junioren
7 december
zaterdag
Lunch samen
7 december
zaterdag
NK Indoor
7 december
zaterdag
11:00 tot
12:00
Inloopuur nieuwe leden (11-12)
21 december
zaterdag
Kerstdiner Jeugd&Junioren
27 december
vrijdag
Snerttocht

211227-logo

ADRESGEGEVENS

ARZV Roei
​Beverdam 1
1822 AA Alkmaar
siraterces.[antispam].@roei.arzv.nl

o-1dtdoi8tc1ot1uth19lr1baqnli7